Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Scan disk ve Win 7 - problém

Dobrý den. Mám problém - ve Win 7 Home Premium 64 bit jsem spustil Scan disc s opravou chyb. Při příštím restartu počítače se zdálo, že scan disc poběží. Napsalo mi to, že chci-li scan disk ukončit mám do 10 ti sec. stisknout libovolnou klávesu, pak do 9 ti sec., 8 mi sec. atd. Vše však zamrzlo při výzvě 1 sec. a dál nic. Počítač zatuhnul.

Počítač mám plně zaktualizovaný, jinak vše ostatní běží normálně. Díky za pomoc a odpověď.

Jirka

Az budes moc skusat tak ten problem mat budes :) Zamrznut by to nemalo, nikto nevie co tam mas (mozno sa do toho drbe nejaky antivirak apod), ved si spust len kontrolu pod Win normalne (bez opravy chyb) a to sa bude robit pod Windows a uvidis ci tam su chyby. Spustat nejake microsoftie "automaticke opravy" je vzdy zly napad, ptz u MS znamena "oprava" niekedy aj uplne znefunkcnenie systemu.

Díky, zkoušel jsem to i bez opravy chyb a opět mi to zamrzlo. Nemůže s tím kolidovat třeba nějaká záplata Microsoftu? Občas se mi v minulosti něco takového stane - ne třeba se Scan diskem, ale s něčím jiným?
Ale díky.

Pravým tlačítkem myši kliknu na ikonu pevného disku, vyberu nástroje. Tam je defragmentace a scan disk. Ten vyberu a mám možnost skenovat a nebo skenovat s opravou. Pak následuje hláška, zda chci spustit nástroj při příštím restaru. Dám ano. Restartnu PC a než naběhnou Windowsy naskočí hláška - byla naplánována kontrola disku, kterou lze do 10 ti sec. stopnout libovolnou klávesou. Probíhá odpočet a pak to zamrzne.