Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj - kolik má watů

Dobrý den jde nějak přes pc program zjistit kolik má zdroj watů. Koupil jsem si novou GF kartu ASUS 9800Gt
a ted potřebuji vědět kolik má můj zdroj W. Jestli mám koupit nový. Minimum pro tuto kartu je 400W. Děkuju za odpovědi
Zmena predmetu, pôvodne: Zdroj (los)

Může se stát, nemusí se stát. Pokud kartu nebudeš zatěžovat (tedy hrát hry), tak by to mohlo nějakej čas vydržet.
Je to asi tak: někdo může pít vodu z potoka celej život a nic mu nebude, jinej se napije vody z čisté studánky a posere se z toho.