Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s registry

0a342f05d6

Windows XP Home SP3 Mám administrátorská práva, nevím na kterém uživateli to bylo tvořeno a v registrech je spousty klíčů s GTK. Ostatní uživatelé nemají přidělená hesla a tudíž odinstalátor nemohu ani spustit jako... a dát jiného uživatele.

Pokud by si někdo věděl rady, a bylo by rychlejší to udělat přes vzdálenou plochu, tak se nebráním.

Dík za pomoc.

Hodně uživatelů a někteří sou "rozbití" Ten windows už běží léta (asi 8 roků) a je v něm okolo 3 stovek programů a byl na něm testován různý HW s pochybnými ovladači :D
Jsem línej to zkoušet uživatele po uživateli..

A ak vidis tie kluce v nejakej konkretnej vetve v HKEY_USERS, tak si mozes zistit ktory user to je v HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList tam si na neho kliknes a mas tam naptriklad profile path, co je zvycajne aj meno usera.

Tam mám akorád 3 řetězce: AllUsersProfile=All Users,DefaultUserProfile= Default User, ProfilesDirectory= %SystemDrive%\Documents and Settings
A nevím jak by mi to mělo pomoct :)
Každopádně se mi povedlo nainstalovat GTK v nové verzi do jiné složky a aplikace požadující GTK se zdá že fungují..
Starou složku s GTK jsem dal do koše a na registry se vykašlal :D

systém přiděluje tzv. SID (což jsou čísla - čím delší, tím userovitější :-))

Já bych se vydal cestou:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

pokud odstraníš string s gtk, tak nebude vidět v přidat odebrat, jinak tam uvidíš i uninstallstring, což je cesta s parametrem odinstalátoru. Buď nemáš pravomoce (ty si přiřaď) nebo je odinstalační soubor nedostupný (zjistíš cestu k userovi viz. MM..) a přiloguješ se jako user co instaloval gtk rozhraní.