Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zvukové ovladače

Zdravím, už půl roku mám problém s PC. Sotva jsem ho nainstalovala, tak všecko dobrý, ale pak když jsem se připojila např na Ventrilo nebo TS zjistila jsem nemilou věc - ačkoliv používám headset a repráky mám vyplé, lezou mi zvuky z PC přímo do mikráku jakobych mikrák dala k reprákům a pustila to nahlas. Já třeba slyším chybu windows když vyskočí celkem normalně ale ostatní slyší cokoliv z mýho PC asi 10x hlasitěji at už je to hudba, zvuk ze hry nebo cokoliv jinýho - už nevím co mam dělat, nastavení jsem probírala snad 1000X a nikdy jsem nepřišla na to, co by to mohlo způsobovat - zjevně něco špatnýho s ovladačema, protože všechno je nastavený v normě :( kartu mam integrovanou MA79OXT-UD4P - už mě docela štve že nesmim mluvit když mluví někdo jinej jinak to působí šílenou ozvěnu :(
Proto bych chtěla vědět jestli existuje nějaký speciální nastavení který by to dokázalo ovlivnit nebo bych měla upgradovat ovladače (přeinstalovávat nemá smysl, to jsem zkoušela už asi 3x) děkuji za odpověd...

Tam je toho hrozně moc totálně nepřehledný .... ovladače Gigabyte je tam zvlášt záložka mikrofon a tam je akorát nastavení 1) potlačení šumu 2)eliminace akustické ozvěny 3)vytváření paprsku (směrové nahrávání) - skoro všecko z toho už jsem v minulosti zkoušela a k ničemu to moc nebylo... ve směšovači sou akorát hlasitosti - ale nic takovýho co říkáš (nahrávání) a k tomu mi mikrak nejde v tom nastavení ztlumit ale jedině kompplet vypnout to samý hlasitost vnějšího zdroje ( a to ani nevim co je :D )

Tak to su nastavenia pre nahravanie ked tam mas smesovac ano to ma byt vypnute. Daj sem (resp. na imageshack) prosimta screenshot tych nastaveni. Ma tam byt (pre nahravanie) vybraty len mikrofon, nic ine.
P.S. a vypni si mikrofon u prehravania a nebudes pocut sama seba.

BTW už sem to asi pochopila ale u toho přehrát to nemám napsáno jako mikrofon ale jako jednotlivý vstupy :( a v tom se neorientuju.... to sou green pin k fron back a to fakt netušim v čem mam zapojený mikrák ale to by se asi dalo zjistit kdybych vysunula bednu a podívala se že...

Jaj blbost vo vrchnej polovici hento Realtek audio Output prepni na input. Lebo teraz tam nastavujes VYstupy a ty chces nastavovat Vstupy. Aspon tak by to mohlo byt.

P.S. nieco zaujimave by mohlo byt aj v tom opravarskom kluci pod hlavnou hlasitostou. Neviem co tam su za nastavenia.