Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JAk obejít stránku ke změně hesla u seznamu.cz?

Zdravím, jakým způsobem mohu obejít stránku na www.seznam.cz když se přihlašuji do své e-mailové stránky a neustále to chce abych si změnila heslo? já heslo měnit nechci, je mi zcela jedno, že je pro ně jednoduchý, lze to někde zakázat aby se to oznamování ukazovalo? tak abych nemusela při každém přihlášení potvrzovat "Pokračovat se současným heslem"? díky za rady

stejný problém - vyžadují nové heslo, já mám docela silné heslo, když ho zadám znovu jako nové heslo dostanu upozornění - příliš slabé a nelze použít - bla bla bla - přitom má více znaků. Další problém je v uvedení telefonního čísla pro zaslání autorizačního kódu, brekeke seznam.cz si hraje na velkého bratra , tím že si vynucují vaše tel. číslo. Proto všechny e-maily přesměrovávám na gmail.com a se seznamem končím, je to jen o zvyku a pocitu svobody.