Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SteamUI.dll nenalezeno - chyba s aplikací Steam

Ahoj,
uvažoval jsem nad umístěním tohoto vlákna do kategorie hry, ale tady se mi to zdá jednoznačně vhodnější.
K problému, juedno se mi updatoval Steam (cca 2 dny), ihned na to nešel spustit, hlásí to chybu, že nebyl nalezen modul SteamUI.dll, přesněji "Steam.exe (main exception): Unable to load library SteamUI.dll, Win 32 Error 126 "Uvedený modul nebyl nalezen." Pohledal jsem na netu, psali, že nedoporučují stahovat z ruzných DLL stránek, tak jsem to radějí nedělal a taky psali, že je zřejmě problém v registru.Všude doporučují ten samí program, který mi nefunguje a nechci namátkou zkoušet tucet dalších.Proto sem píšu (přesněji se jedná o program UniBlue RegistryBooster, který ostatně někde na internetu nedoporučují, protože by mohl poškodit systém, nebo něco na ten způsob, ostatně ono se nedoporučuje nic).Takže bych vás poprosil o nějáké rady s řešením problému, napsal jsem i na steamcommunity, ale odpovědi jsem se dočkal za dva dny jen jedné, a to jakou mám verzi a já bych rád už začal hrát ;) Proto píšu sem, jestli nemá někdo zkušenosti nebo chytré nápady.

PS : Na netu jsem se dočetl, že za to možná může antivir, mám kaspersky trial, zkusil jsem ho vypnout, nic.

Dorbý den,
vyzkoušel jsem mnoho řešení ale toto(moje zabralo)
1. Odinstalovat kompletně steam
2. Stáhnout instalaci steamu znovu po odinstalování steamu
3. Spusťte Steam.exe na ploše a on se automaticky updatuje

Zkus to umě to funguje