Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus K50 ab - čištění klávesnice

Dobrý den, do klvesnice se mi lehce vylilo pití a teď mi se mi lepí tlačítka,což mě frustruje. JE to notebook Asus K50 AB. Chci se zeptat zda-li nevíte jak to vyčistit, jedná se pouze o mezerník a písmenko 'C'. Hledal jsem jak jsem mohl a nic jsem nenašel. Má se normálně to tlačítko vytáhnout a nic nerozšroubovávat, nic nepovolovat, jen ''vyrvat''tlačítko, vyčistit spodek a pa ho nasadit ? Nebo musím celý notebook rozebrat ? Nejlépe by bodl foto či video návod. Díky moc

A ještě bych se chtěl zeptat - mám win7 32 bit a i přes nejnižší výkon mi baterka nevydrží déle než hodinu. Ještě jednou, díky

Odkaz na ten notebook -> http://www.youtube.com/watch?v=HK6GeoKJQtY&feature =player_embedded

Ak by bol 1. apríl/duben, a mohol by som si dovoliť funny FAQ,
poradil by som Ti začať vysávať klávesnicu - hlavne okolo miesta, ktoré uvádzaš.
(Samozrejme s vysávačom, čo má pytlík.)
Jednak by si to odprášil,
a jednak - po vylovení z pytlíka - spomedzi hromady prachu,
by si mal klávesy oddelené - nepoškodené.

Ale nie je 1. apríl,
tak Ti nič také neradím.