Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení přes WIFI

Zdravím, mám asi jeden rok ADSL od O2 a k tomu modef Huawei HG 520i. Nikdy jsem neměl s WIFI žádné potíže, ale teď najednou se nemůžu přes WIFI připojit s notebookem ani mi nenajde žádný signál. Když přeinstaluji připojení přes originální CD od O2 tak se mi notebook přes WIFI ihned připojí a je plný signál, ale po restartu notebooku zase nic. Může mi někdo poradit?

kluci vím že to nepatří moc k wifi temau ale mam problém přeinstaloval sem si windows a nejede mi net sitovku kdyz nainstaluju tak při instalai hlasí chbu nevím proc dokaze nekdo poradit jak ten ten zapojit bracha je pichlí na stejný router a valí mu tu uplně normálka když tak icq 381009003 budu vděčný za každou radu