Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spoštění pc až po restartu

Zdravím

Mám problém se spouštěním pc. Když PC zapnu tak proběhne BIOS orazovka řadiče atd, ale ještě před tím než se objeví načítaní windows XP tam mi zůstane blikat jenom kurzor a PC nic nedělá ani nic neudělá. Prostě takhle zůstane viset. Takže následuje restart (CTRS - ALT -DEL) a potom už všechno proběhne v pořádku. NEvíte kde by co by?? Děkuji

Ještě moje konfigurace : K5P-E,1TB WD a 500GB WD,EN7800, 350W Fortron + zvlášť Fortron power booster 300W pro napájení VGA.

nech v biosu nadetekovat disky napevno, nenechávej to na auto.
jestli má ta deska přídavný řadič - třeba kvůli raid - podívej se jestli některý disk nevede do jeho konektorů. lepší je rovnou ho v biosu vypnout.

mít 1tb pro systém, 500 pro data? nic vtipnějšího jsem už dlouho neslyšel.