Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnoťte webky

Ahoj,
Zhodnoťte prosím moje nové webky index.html ;-)
Prosil bych abyste mi napsali nedostatky a třeba nápady co tam změnit a tak dále
A prostě napište jak se vám moje webky líbí nebo nelíbí

Díkec ;-)

V položce tvorba menu, jak je tam ta anketa, tak třetí možnost má bejt Háčkování ?:-D
Jinak Brutus se nepoužívá na ,,hackování" pc ;-), ale je to obdobnej program jak wwwhack.
Profesionální weby do 48hodin ? :-D:-D:-D A To že ty weby děláš zadarmo beru jako samozřejmost jen když se na tu tvoji stránku podívám.

Ty až se budeš živit sám, tak to nebude mít dlouhýho trvání, zdechceš hladem, protože takovýho DEBILA nikdo nezaměstná, a když jo tak to nepřesáhne zkušební tříměsíční dobu.
Ve 22 letech dělat stření školu. Kolikrát jsi propadnul?

Pro mody: Nadávku klidně smáznite, ale muselo to ze mě ven.