Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CHKDSK na mikroSD kartě

Začala se mi děsně pomalu načítat karta v mobilu. Respektive prvních 5 adresářů se načte okamžitě a střelhbitě. Pak je ale jeden "nemocný" a načítání se zarazí třeba na 20 vteřin.
Dal jsem kartu do čtečky a zkusil na ní CHKDSK /f/r. To se však udělá do 18ti % a ukončí se to s hláškou "došlo k neznámé chybě". Rovněž smazat onen adresář nejde.
Znáte někdo způsob (nebo program), jak to opravit bez formátu karty?

Vykopirovat co sa da (totalcommanderom nech sa daju preskocit vadne subory, nie dementnym prskumnikom), a sformatovat. Nema vyznam drbat do poskodeneho filesystemu ptz cim viac sa do toho drbe tak tym viac maju tie MS tooly tendenciu ten filesystem este viac dosrat, este som nevidel ze by nieco opravili.