Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel makro

ahojte
mám menší problém s excelem a jedním makrem. Makro slouží ke kontrole poctu kusu ve skladu. Drive jelo na WIN XP a ted se daval novy PC a jsou tam WIN 7. a makro nejde spustit. chodi hlasku kterou prikladam jako obrazek. Je to tim, ze nema spravne zadanou cestu nebo chybi nejaka knihovna? prosim o radu. diky.

A verze Officů byla jaká? A jaká je teď?

Google našel toto řešení:

1. Open the database or application.
2. Open a module in Design view or press ALT+F11 to switch to the Visual Basic Editor.
3. On the Tools menu, click References.
4. Clear the check box for the type library or object library marked as "Missing:"

A popis chyby a její řešení na stránkách MS: