Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor Samsung 2233rz a svislé pruhy při 120hz

Dobrý den, pořídil jsem si monitor samsung 2233rz (podpora 3D). Když nastavím frekvenci na 120hz tak se mi vytvoří na monitoru svislé čáry. Jen v určitých barvách. Vadí to převážně ve hrách kde by 120hz byla dokonalost (Counter-strike:Source). Pruhy mají fialovou barvu jestli to pomůže. Jde o problém v monitoru a je nutná reklamace nebo je čistě problém v nastavení?

Změna předmětu, původně: 2233rz a 120hz
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

pokial nemáš doinštalované 3D stereo ovládače a kartu,ktorá má v hardwari 3D stereo aktivované,120Hz na lcd v bežných prevádzkových podmienkach bude určite mimo natívneho rozlíšenia a frekvencie monitora a mimo bežne podporovanej kmitočtovej frekvencie na dvi výstupe grafickej karty,ktorá za bežných okolností podporuje obvykle len bežne používané natívne frekvencie normálnych lcd monitorov,ktoré na rozdiel od crt sa pohybujú len okolo 60-75Hz,takže tam dochádza k deformáciám farieb