Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po odpojení procesoru od zákl. desky(vyčištění žeber chladiče) nejde signál do monitoru

Prosím o radu, po odpojení procesoru od zákl. desky(vyčištění žeber chladiče) nejde signál do monitoru, píše pouze není signál. Po zapnutí běží ventilátor chlazení procesoru, točí se HD, zahrabe Floppy i CD mechanika, ale nevím co se vlastně děje protože na monitoru nic nevidím.
MB - P4S533-X
graf. karta GE Force 4 MX440-8X
Děkuji za případné rady!

je možné že ten chladič sundal i s přilepeným procesorem, to se občas u p4 stává.řekl bych že mu ohl vývody- protože když ten cpu vytáhne i s chladičem sou vývody někdy ohlé a chtějí buď opatrně nasadit nebo narovnat. podle mě to připlácl na patici jak zedník maltu na zeď:-D.

Tvoje úvaha je správná, procesor zůstal přilepen na chladiči, když říkám, že jsem měl procesor v ruce, myslím tím hliníkový chladič, na kterém zůstal proc. přilepený. Až taková guma, jak tady někteří píší zase nejsem. Polovina rad, že bez procesoru to nepůjde, je trapná. I když jsem výslovně nenanpsal, že jsem vše vrátil na své místo, tak to snad může normální člověk předpokládat.