Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem když zapnu pc trvá docela dlouho než naskočí WIFI

Dobrý den,
mám stolní PC s WIFI jede celkem slušně, ale když zapnu pc trvá docela dlouho než naskočí, signál to ukazuje plný, ovladač mám REaltek 8185 RTL wireless LAN, připojuji se na vlastní síť(o2), nevíte někdo, jak by se dala lépe nastavi síť, popřípadě pc?
Děkuji
Změna předmětu, původně: Neznalek (Kurt)

místo typu karty uvádíš jméno ovladače (pojmenován podle brouka na kartě). pokud by šlo o usb kartu, snad ani nemá cenu se takovým shitem zabývat.
není jasné proč nepřenosný pc nemá lan připojení, ale dělí se o wifi pásmo s notebookem.
na dotaz po konfiguraci (výpis ipconfig) nereaguješ, nejde tak vytipovat statické nastavení.
píšeš o vlastní(o2) síti a o modemu, podle dvou připojovaných pc spíš půjde o adsl router: na jeho lan straně si pak můžeš konfigurovat pc jak chceš.

ale když i typ routeru ze štítku zespodu stále tajíš, není co víc napsat.