Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova systému ze zálohy

Ahoj, jelikož mi spadl (já ho omylem shodil) systém win7 na notebooku, rozhodl jsem se, že ho nahraju ze zálohy, kterou jsem si "pravidelně" nahrával na externí disk (automatický program zálohování ve Win7). Potřebuji poradit, jak mám tuto zálohu dostat zpět na HDD z notebooku. Mám k dispozici stolní PC s win XP. (HDD z notebooku připojím bez problému). Díky za radu.

Máš vytvořenou bitovou kopii a disk pro opravu? Jestli ne, tak si ty Windows (jak se dají omylem shodit?) oprav.

V nástroji pro Zálohování a obnovení Windows 7 najdete ještě odkaz nazvaný Vytvořit disk pro opravu systému. Ten využijete v případě, kdy systém nepůjde nastartovat, budete však mít k dispozici záložní bitovou kopii a budete ji chtít nějakým způsobem obnovit. Disk pro opravu systému je tím, co vám v takovém případě pomůže.

http://www.maxiorel.cz/jak-zalohovat-ve-windows-7- kompletni-pruvodce-zalohovanim-dat

Omylem shodit se dají tak, že se dá obnova systému k dřívějšímu datu a po restartu počítače se objeví pouze černá obrazovka s myší (po krátké animaci spuštění windows). Nevím, jak si je mám opravit - jedinou radu kterou jsem dostal je, že si je mám přeinstalovat (ale nemám z čeho).
Zálohování jsem prováděl pouze to základní, takže bitovou kopii nemám.

Proč by to mělo být divný. koupil jsem ntb od kamaráda už s nainstalovanýma windowsama a zálohu jsem dělal dle zálohovacího programu windows. (mám kompletní zálohu disku C: (takže asi i se systémem) ale nikdo neporadí, jak to dostat ze zálohy zpátky na hdd.