Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera failed

Ahoj, potřeboval bych poradit ... Nespustí se mi Opera, pouze mi naskočí tohle okno .. Nevím, čím to je. Z registrů jsem to zkoušel smazat a poté znovu nainstalovat.. pořád je to samé. Děkuji předem za odpověď

operaap.jpg

Projel si cim? Parnym valcom? Prescanuj to pomocou superantispyware v nudzovom rezime Win.

Co sa tyka profilu tak bud ma opera v start-programy moznost spustit s novym profilom (neviem zhlavy), alebo operu odinstaluj a hladaj (s povolenym zobrazovanim skrytych suborov, www.google.com) v Dokumenty a nastavenia\tvoje meno\ zlozky s nazvom "opera" a zmaz ich. Potom nainstaluj operu znova.

P.S. pred zmazanim si to niekam vykopiruj, nech sa pripadne daju vytahat zalozky ak chces, apod.