Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konvertování videa z fraps

Zdravím. Už si nevim rady.
Zkusil sem už asi 10 programů a nic nejde:-)
Nedělal tohle tady někdo? Nějaký program který umí zkonvertovat video nahrané pomicí fraps normálně do wmv...děkuji

zkus cvicne VLC ;-) ja to konvertuju v prikazover radce v linuxu (server ma vetsi vypocetni vykon), ne teda pres vlc.