Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při instalaci OS nelze nalézt HDD

Dobrý den, mám takový problém, zálohoval sem a naformátoval pevný disk WD800, když jsem chtěl znovu nainstalovat OS tak se mi ukázala chyba při instalaci "nelze nalézt žádné pevné disky" přičemž je HDD zapojen tak jak má být, ani v biosu HDD není ukázáno. Opravdu nevím co s tím, ještě bych zde mohl zmínit základní desku "MSI MS-6728(v2.X) 865PE/G Neo2-P". Všem děkuji za jejich případné příspěvky a rady.

Tato deska má přídavný VIA IDE řadič integrovaný na desce. Není tedy jedno, do kterého portu se disk zapojí, v tom VIA-ckém bude třeba při instalaci podstrčit driver na disketě.

P.S.: domnívám se, že ten WD800 je 80GB IDE disk, je to další alternativa k SATA v AHCI režimu.