Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos souborů z MP3 walkmanu

Dobrý den.
Mam tady MP3 od Sony a počítač, do kterého nemohu přesnést data.
Problém bude s počítačem, protože na ostatních počítačích mi MP3 funguje.

Když chci přenést pouze malý soubor, tak to problémy nedělá, ale když chci přenést film, tak mi to píše Nedostatečný prostor pro tuto operaci.
Nevíte, kde mam co vypnuté, že to nefunguje?
Zkoušel jsem aktualizovat MTP Device driver ale bez výsledku.

Díky za odpověď.

Omlouvám se, ta hláška zní přesně "Pro dokončení operace není dostatečný prostor"

Což si myslim, že je prakticky totéž.
Problém by taky mohl být v tom, že se mi to zařízení zobrazuje pouze jako Zvukové zařízení. (když otevřu Tento počítač)
Ale na ostatních počítačích se mi zobrazuje jako Flash paměť (Zařízení s vyměnitelnym uložištěm)

Není to totéž. Univerzální rada přímo od Microsoftu:

Not enough storage is available to complete this operation.
User Action:
Do one of the following, then retry the operation: (1) reduce the number of running programs; (2) remove unwanted files from the disk the paging file is on and restart the system; (3) check the paging file disk for an I/O error; or (4) install additional memory in your system.

Tak jsem zkusil zmenšit a pak zase vrátit do původní velikosti stránkovací soubor, ale bez výsledku.
Jak zkontrolovat, jestli tam neni nějaká I/O chyba to netušim.
Leda scandiskem.

CPU se pohybuje mezi 0 - 5% zatížení a je využito 200MB z 1GB operační paměti.