Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co to vůbec znamená sekvenční řazení?

Dobrý den, mám dotaz týkající se volantu na hraní, respektive jeho řazení. Co to vůbec znamená sekvenční řazení?...Asi to není klasické řazení jako v reálu, tzn. do H, jako má např. tento model G25 Racing Wheel ?
Změna předmětu, původně: Volant (Kurt)

Sekvencne radenie sa pouziva u vyssich tried sportovych limuzin (BMW apod) alebo u najmodernejsich sportovych aut, v spojeni s dvojspojkou, ptz to znacne zrychluje preradenie rychlosti (co je u sportoveho auta velmi dolezite). Ked je u teba BMW7 alebo porsche alebo ferrari onicom, tak to potom mas zaujimave priority :) Pisem o realite a nie o nejakej blbej hre.
Ked si to este nevidel tak staci si to zadat do google.com
Preradujes tukanim na nejaku packu alebo knoflik hore - dole.

Věřím tomu, že zvláště do města to musí být výborná věc, stačí jen šlapat na plyn a brzdu, člověk se může věnovat víc okolí, než šaltrpáce.
Ale na "sportovní" jízdu je zase lepší manuál.
Bohužel, u nás je to taková exotika, že případný opravy jsou setsakramentsky drahý.

Kazdymu vyhovuje neco jinyho. Ja treba automat nesnasim, jezdil jsem s nim v USA skoro mesic a je to podle myho akorat pro babu, ktera ma problem poznat, kdy preradit nebo si pamatovat kde je jaka rychlost. Neda se s tim jezdit a na trosku rychlejsi jizdu je to o nicem. Manualni razeni ma pro me porad obrovskou vyhodu. Nehlede treba na to, kdyz potrebujes jezdit s 4x4 (teren), tam je automat kaorat na dve veci. Sekvence je dobra pouze v aute, kde se vyuzije. Nevim do ceho vseho to dnes uz davaji, ale do auta, ktery trosku jede to spatny neni, ale stejne mam nejradsi manual.