Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí disk + instalace na něj

Zdravím.
Chtěl jsem se zeptat. Když si k noťasu koupím externí HDD, bude možné na něj případně i instalovat programy? Pochopitelně aby pak fungovali.

+- parametry:

Kapacita: Rychlost otáčení:
500 GB 7200 RPM

Vyrovnávací paměť: Rozhraní:
16 MB USB 2.0 (480 Mbit/s)

Takže odpověď = (pokud jsem to dobře pochopil)

Instalovat na to pujde. Dejme tomu, že když tam nainstaluju třeba nějakou hru, tak to pojede do té doby, než disk odpojím a případně připojím přes "jiné písmenko" ale pokud to připojím zpět na stejné, tak to pojede tak jako klasický HDD.

Ahoj, já mám nově externí disk, protože na "Céčku" mi toho moc nezbývá a nějaké objemnější programy potřebuji. Když jsem tam dala hudbu nebo filmy, všechno to funguje, ale když tam něco nainstaluji a chci to spustit, píše to: "Vložte disk do jednotky A:". To tam mám dát nějakou disketu? Hlavně mi to nabídne storno, pokračovat a zkusit znovu a ať kliknu na cokoli, tak to tam skáče dokud to nerestartuji. U externího disku žádná disketa přibalená nebyla a nevím, jak se té chyby mám zbavit. Poraďte mi prosím.