Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybové hlášení při instalaci PC Suite

Ahoj.
Prosím o radu. Při instalaci programu LG PC Suite III ke konci naskočí chybové hlášení: Nezpracovaná výjimka, číslo chyby: 0x8000FFFF, Popis: Katastrofální selhání, Instalační program bude ukončen.
Na internetu jsem něco podobného našel, ale týkalo se to media playeru.
Prosím poraďte kde je chyba.
Děkuju

Tak jak tak zjišťuju z internetu, docela běžná chyba. Ale pokaždý u jinýho programu a jak to odstranit sem nikde nenašel. Z nouze sem zkusil PC restartovat do nouzovýho režimu, nainstalovat Suite a restartovat. Běží to normálně.
Díky za snahu a ochotu.