Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno změna ip adresy

Zdravim, potřeboval bych poradit, jak změním ip adresu, ale potřebuju jí změnit celkově né jenom přes prohlížeč. Potřebuju se připojit na jeden klient, na kterém mam ban. :-)

Pisal "potřebuju jí změnit celkově né jenom přes prohlížeč". Takze webovy anonymizer (proxy) mu nepomoze, nehladiac na to ze webove anonymizery su onicom pridavaju do webu reklamy na viry, rozhadzuju format stranky, a pravdepodobne budu na vytuzenom webe uz zabanovane aj IP anonymizerov.