Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s opt. mechanikou SAMSUNG SH-S182M

Zdravím! Má PC Intel Celeron 633MHz, 256MB RAM, OS Windows 2000 Professional. V poslední době uvedená vypalovačka zhruba ve 3/4 procesu vypalování najednou zamrzne, vypaluji přes program Nero. OS dál normálně funguje. Vypalovačku mám 3 roky. Vypálil jsem s ní cca 90 CD a DVD. Chci se tedy zeptat v čem může být problém. Mám se již poohlédnout po jiné vypalovačce? Děkuji.

jjirka - smiř se s tím, že "nic netrvá v světě věčně, ani láska k jedný slečně".
Doma LG 4120 6 rok - začala střečkovat, dostala přes držku, pomocí rozebrání, a vyčištění čočky, a "sáněk".
A jede do teď naprosto v pohodě.
Ale kdyby náhodou přišel Sichr - čili pro sichra, jsem koupil vypalovačku Samsung - ta se poroučela po roce a půl, a rozebrání, a vyčištění bylo platprtný.
Holt je to jenom spotřební zboží, a poslední dobou, ať se to komu líbí, nebo ne, hodně záleží při koupi na štěstí.