Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: jak na Master reset u telefonu P1i

Zdravím,
mám problém se svým telefonem. Celkově přestává reagovat, tak se chystám obnovit zálohu kontaktů a sesynchzonizovat vše do PC a provést master reset( doufám, že to pomůže a neodchází úplně). Neví zde náhodou někdo, jak toto zařízení zresetovat?Kdysi jsem na to našel návod, tuším je to kombinac kláves. Kdyby někdo poradil, budu rád. Díky

příště budu hodně přemýšlet jestli sony ericsson jako značku telefonu. Do teď jsem byl spokojen, ale to co předvádí podpora je hrozné. Stahování pc siute je téměř nemožné. Pomalé, neschopné...hnus
EDIT: beru zpět, snad měli jen nějaký výpadek, už to jede dobře....