Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podpisy v Outlooku

To sem zase ja :)
Lze nekde nastavit z pohledu administratora globalne podpis v Outlooku vyuzivajici MS Exchange server?
Jde o to aby vsici uzivatele ve firme posilajici e-mail meli defaultne nastaven nejaky podpis aby to melo aspon nejakou uroven. Nechce se mi kvuli podpisum obihat vsechny PC na siti.. diky

Přesto, že je to záležitost PC (outlook) a ne Exchange serveru, tak to k, mému překvapení, jde velice jednoduše udělat :-?8-)
Stačí do složky /Document ....../user/Data aplikací/Microsoft/Signatures nakopírovat vzorový podpis formátu *.rtf a *.htm a *.txt (pokud používáš jen jeden formát pošty tak stačí pouze ten). Po restartu outlooku -->vložit-->podpis-->další se ti TENTO vložený soubor jako podpis nabídne.
Pokud PC pracují v doméně a používáš logon script, tak není problém při startu vytvořený soubor do složky každého PC nakopírovat, event. předtím smazat veškeré soubory co v tom adresáři ještě jsou.
Pro zkoušku jsem použil upravený soubor podpisu prvotně vytvořeném v outlook, takže pokud tam ten MSO něco vkládá (nějaké interní formátování, nebobuhvíjáco) tak tohle je cesta.