Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno icq problém

zdravím,mám dotaz ohledně icq 7.
mám ho už nějaký čas a vždy bez větších problémů...dneska sem ale na něj chtěla jít a taky bez problémů...pak sem dala notebook spát a po opětovném zapnutí mi už icq nejde a píše mi to:Vstupní bod procedury?preTranslateAccelerator@MNShell.....se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně MUIUtils.dll nalézt.
nevím, co s tím mám dělat...napadlo mě to přeinstalovat, ale do toho se mi nechce, pokud to není nezbytně nutné...
děkuji za radu

ICQ 7 je největší hnus co kdy ICQ vymyslelo.. Jsou s tim jenom problémy, z alternativních programů jako je QIP se místo diakritiky zobrazují nesmysli a mnoho dalšího.. Měl jsem ho jako jeden z prvních a mezi prvními sem se ho také zbavil.. Dlouho používám QIP a jsem spokojenej.. Pro jistotu mam naistalované ICQ 6,5, které používám jen na konverzaci s více lidmi najednou.. :-)