Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledam alternativní ovladač ke zvukovce CMI8738

Zjistil jsem že CMI8738 má pod Win9x ASIO,CMI syntézu a CMI MIDI, ale pod XP jede jen audio a pod Vistou zvuk špatně nahrává zkresleně. Chci tedy vědět zda je něco jako KX pro SoundBlaster kdy pod XP a Vista pojede ASIO Syntéza a MIDI. Je škoda kupovat drahou zvukárnu když ta za 150 korun to všechno má akorád jen pod starým Win9X a pod Pentiem 3. Jede alternativec je na code.google.com, ale ten se týká jen přehrávání a nahrávání nejede.

Tak si kup na aukru nějakou jinou zvukovku na který jsou ovladače.Hejbe se to tak kolem 150kč za audigy 2. Nebo se skus obrátit na jiné forum, tady asi nikdo nepotřebuje to co potřebuješ Ty nebo když se chce věnovat hudbě tak má jinou zvukovku a ne šhita kterej určitě zkresluje.