Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ach ti komáři...

To je úplně na mozek... Takový řev a písklot... co ti komáři (nezavřel jsem okno, asi jich tu mám celé hejno... spíš hejna) umí dělat za humbuk. Možná budu ráno bez krve. Tedy určitě. Repelent je vzácné zboží, u nás (UH) takřka beznadějně vyprodané. Přemýšlím, čím se namažu... Mám tu jen slivovicu a hruškovou... Váhám, co víc zabere... Ach jo.

A co teda delat at tam neletaju ty vcely, to se opravdu neda, navic jsou i cestovatelky kere se pusti do obzucovani me ososby v lozi, no nerad bych lovil po ranu odnekad zihadlo, mate nejaky tip? krome zavreni okna...