Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti SONY Vaio

Zdravím, mám dotaz letos nastupuju na VŠ a chci si koupit nějáký noťas na kolej, chtěl jsem kvalitnější značku, tak jsem se díval po nějákém Sony Vaiu co říkáte na na tyhle dva? Popř. máte někdo zkušenosti s těmito notebooky nebo přímo se SONY Vaio? Díky za odpověďi

http://www.alza.cz/sony-vaio-eb1e1e-wi-d157457.htm
http://www.alza.cz/sony-vaio-eb1s1e-wi-d157458.htm

Mal som SONY VAIO trieda F, reklamoval som ho viac razy, je to vyrobene v Cine. Konektor na napajanie je od vyroby uplne uvolneny a je to na vsetkych kusoch co som videl. Mal rozne hlavne mnohe mechanicke vady, vratili mi peniaze SONY nidy viac.

Takže nakonec vemu asi nějáké to Vaio, ještě bych měl na vás jednu otázku, zajímalo by mě jestli je nějáký velký rozdíl mezi Intel Core i3 a Intel Core i5, protože u toho Sony to dělá +2000Kč mezi těmito dvěma procesory, oba dva mají Turbo boost.

Rozdiel 2000 je asi kvoli grafike, nie? V grafikach su vykonove rozdiely velmi znacne.

i3 a i5 na stejnej frekvencii? Kde?
Rozdiel je tusim aj v rychlejsej zbernici u i5, a asi aj v podpore RAM (podporuje aj rychlejsie), nie som si ale 100% isty, system s i5 by ale mal byt rychlejsi.
P.S. pokial maju ale podobne frekvencie tak v CPU velky rozdiel nebude. Ale medzi tymi dvoma Vaio z dotazu je ZNACNY rozdiel v grafike.