Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace a stahnuti windows vista

Ahoj,
chtel jsem se zeptat, jestli je mozny, si stahnout z netu windows vista Home Premium. Mam totiz product-key, ale bohuzel jsem k pc nedostal instalacni disk a potrebuju si windows reinstalovat.
Je to legalni a existuje tato moznost?
Predem moc dik
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Si to od někoho sežeň kdo má originál. Rozlišuje se akorát dvd 32bit nebo 64bit, na dvd sou všechny verze a podle klíče co dásš se nainstaluje. Rozhodně bych to nestahoval někde z netu /asi nebudou česky,kdovíjak cracklé možná s virama/. Nejlépe rovnou sehnat s SP2.