Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapnout

Potřebuji poradit mám notebook umax, když zapnu notebook, začne vydávat cvakaní asi 5 krat.Pak se objeví černá obrazovka a napíšeme mi to, hotnoty pc a ať zmáčknu klávesu F1 nebo F2. Nereaguje klavesnice,píše mi to mouse initialized error a keyboard error. Nemohu spustit notebook.
Prosím o radu. Děkuji

Si do toho nieco vylial?
Zrejme mas v haji disk, a ta keyboard error mohla byt napr. aj kvoli tomu ze je neustale zmacknuta (zalepena nejakym sajrajtom cocacolovym alebo zaseknuta) nejaka klavesa. Vytiahni aj vsetky externe klavesnice/mysi/vsetko externe.
Samozrejme moze byt aj vadna doska (DC menic pre napatia). Oprava v takom pripade by stala asi tolko jak novy NB. Ale posudit co je vadne sa da len ked napises omnoho viac informacii (ci disk nabehne, je disk citatelny, jak presne to cvaka, co s tym NB bolo robene, padol na zem alebo vylialo sa tam nieco atd atd)