Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Porty pre sťahovanie pošty

V Thunderbirde mi nenačíta poštu. Iba mi vypíše, že mám toľko a toľko správ a nič nestiahne. Ako keby tam nič nebolo. V programe POPTray mi poštu pekne načíta. Porty sú nastavené dobre, lebo to pred týždňom fungovalo a nič sa nemenilo v Thunderbirde ani v nastavení Internetu. Port pre sťahovanie pošty mám 110 (Thunderbird 1.5.0.1 EN). V Mozille 1.7.8 som mal iný port. Tak aké porty sú použiteľné a prečo mi to nesťahuje? Toto mi robí už druhý POP3 server. Pred tromi mesiacmi začal prvý a teraz to robí druhý.

1. pop3.inmail.sk
2. pop3.atlas.sk

Všetky nastavenia sú dobre, pretože inmail občas "funguje" a občas nie. Ale atlas mi to robí permanentne týždeň. Môže ísť o nejakú "ochranu" POP3 proti častej kontrole novej pošty?

Takže mal som pravdu, je to ochrana proti častej kontrole. Vytvoril som si na skúšku nový mail a ten mi sťahuje v pohode. Lenže nechápem prečo, keď som z kontrolóra pošty vyradil inmail, tak ani po 2 mesiacoch sa mi nedarí sťahovať poštu z toho účtu. Asi som už zapísaný veľkými písmenami na serveri.:-D:-(

No já jen pokud to tak dělá každý, pak se ani nedivím, že ti server občas neodpoví. :)
Máš pocit, že kdyby se to kontrolovalo každé tři minuty, že by ti něco uteklo?
Navíc jestli takhle hospodaříš se systémovými prostředky u každého rezidentního programu, tak bych se nedivil, kdyby tvé Windows byly poněkud zlenivělé (a PC v případě termoregulace zbytečně hlučné).

Já ten pocit mám. Potřebuju mít co nejčastější kontrolu mailu. Abych se o příchozím mailu dozvěděl co nejdříve. Chodí mi maily cca co 10 minut...
Jo ale když jsem třeba 8 hodin pryč, tak to fakt kontroluje mail co minutu zcela zbytečně, ale holt jsem lenivý ten outlook zavírat.