Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nahral jsem si nejaky program a ted nevim, co s tim

ze slunecnice.cz sem stahoval naky program a kdyz sem ho chtel spustit tak mi zacal predlavat soubory na windows media player pls pomozte este dneska jinak si ke kompu uz nesednu
Změna předmětu, původně: Pomoc!!!! vir!!!!!
Změna kategorie, původně: Ostatní (JaFi) (fleg)

Otazku zamykan, tazatel sa sprava voci ostatnym clenom poradne ako hovado, takze nie je dovod dalej pokracovat v diskusii (fleg)

Tak si stáhni nějaký program, který ti to nějak odstraní. A přečti si to po sobě, neuvedl jsi ani základní informace. Jinak ze slunečnice se programy nestahují, stahují se z webu výrobce. Udělej test SUPERAntiSpywarem v nouzovém režimu. Návod najdeš tady na poradně.

Ne, neuvedl. Jaký máš operační systém? Jak se jmenoval ten program, co sis stáhnul? Je těžké odpovědět na tyto dvě otázky? Jestli ty soubory změnily velikost, tak je to asi všechny přepsalo a jsou všechny v čudu. Jestli velikost nezměnily, tak viz dole, program ti jen předělal asociace. Nevadí, obnovíš si je potom ze zálohy, kterou jistě máš..

Když nevíš, co je Nouzový režim, tak jak asi můžeš vědět, kdy byl potřeba? Netahej nás za fusekli, ano?
Realita je taková, že cokoliv spustíš, ten trojan pozmění. Můžeš tedy zkusit restartovat počítač, při nabíhání mačkat F8 a v nabídce, která vyskočí, zvolit Nouzový režim.
Ale k čemu ti to bude, když s počítačem neumíš, nevím.

Seš schopen nabootovat do nouzového režimu? Seš schopen přeinstalovat systém? Jestli jedno z toho ne, tak nic jiného poradit nejde. Snad jen toto:
Otevři si správce úloh a prohlédni, jestli tam není nějaký podezřelý proces. To samé v msconfigu. Všechno podezřelé odstřel a po restartu to už třeba nebude měnit ty soubory. Jinak jak se dostat do nouzového režimu je přeci na Googlu. Při startu hned po POSTu mačkáš F8 a z nabídky vybereš nouzový režim.

No ono to totiž není rada ve smyslu zmáčkni pět kláves a ono se to spraví. Když to budeš instalovat můžeš smazat vše co je v počítači a to je průser ještě horší. Evidentně nemáš skušenosti a nestojíme ti za prdelí abysme ti ukazovali co máš mačkat.
Se přiznej, neboj hlavu ti neurvou.Sou horší průsery... A to pětikilo až litr co bude stát oprava můžeš splácet:-)

Když neumíš ani základní věci na Pc tak těžko pomáhat, nemůžeme tě to tu všechno učit to proste nejde. Lepší si na to někoho zavolat kdo to umí. Jestli tě to pozměňuje soubory a maže je (systém32). Tak nová instalace OS. nebo můžeš zkusit to vyléčit třeba nákým Botovacím CD např. od AVG, nebo HDD napojit na jiné PC a pokusit se to opravit nebo aspoň za zálohovat data. Ale ty to určitě nezvládneš jak to tu čtu, někam to odnes nebo to vypni a dělej mrtvého brouka a zapírej že máš tím něco společného.

pokial mas dost skusenosti aby si PC posral, tak mas mat aj dost skusenosti, aby si to vedel po sebe aj opravit. Nik ti tuna nebude pisat 15 stranovy postup ze kde mas presne na co kliknut, pretoze urcite zakladne veci mas vediet ty sam. Ak ich nevies, nemas sa co ondit do zlozitych veci ako je odvirovanie pc.

Legrace začne, až rodiče zjistí, že v pr**li jsou i nezálohovaná (a samozřejmě že důležitá) data.

Pisatel dotazu: pokud rodiče PC používají i na práci, NIC S NÍM NEDĚLEJ, protože pravděpodobně svými pokusy definitivně data znemožníš obnovit (pokud už dávno nejsou ztracená). Tebe bych doma mít nechtěl... :x: