Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte MP3 přehrávač, špatné zkušenosti s Emgetonem...

Dobrý den,

mám dotaz: sháním MP3 přehrávač s dobrým poměrem cena výkon...cca do 2000,- Chci hlavně vyšší výstupní výkon (v kombinaci s Koss sporta), ekvivalizér, spolehlivost (hlavně aby nezamrzala, nedělal problémy firmware a nevadily soubory jiného typu - Mp3 z netu její funkčnosti)

mám velmi špatnou zkušenost s firmou Emgeton, kdy jsem měl E5 cult, který měl výše uvedené problémy a servis hrůza a pak i s IAudio....

předem díky za pomoc...
Tom

Dnes jsem byl v Počernicích reklamovat E9 Cult, display zaprášený z vnitřní strany. Reklamace neuznána, přístroj lze reklamovat pouze v případě, že zrnka prachu uvnitř jsou větší než 1 mm (ha, ha). Zřejmě je nutno používat jej ve vakuu. Doma mám ještě ZEN Creative, ten je dle mého názoru o několik tříd výše. EMGETON již nikdy !!!!