Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mikrofon

Zdravim,

jednoducha vec :D nefunguje mi mikrofon na sluchatkach. Zkousel jsem: jiny mikrofon (mikrofony na jinych pc funguji), preinstalovat ovladace z org cd, z netu, pripojit to do zvukovky v zakladni desce, pripojit do externi zvukovky kterou pouzivam, testoval jsem mikrofon v testu hlasu v oknech....nevim co dal, dekuji za pomoc (zvukovka: Sound blaster audio, zakladovka: M2NPV-VM, v biosu vypnuta interni zvukova karta)

Dokial sem nenapises co kde nastavujes a jak to v tvojom ovladaci zvukovky vypada (idealne screenshot) tak ti poradi len jasnovidec. Vseobecne a) strc to do spravnej diery, b) nastav si v mixeri v nastaveniach pre NAhravanie mikrofon. A v ovladacie panely - zvuky skontrolovat vybrane zvukove zariadenie pre zaznam. Nic viac netreba robit. Este overit mikrofon v inom PC ze je funkcny.

V tom spodnom okne klikni na tu gulicku u zaznam. A zaskrtni vsetko a klikni na OK. A potom si v posuvnikoch (ktore potom budu pre zaznam t.j. nahravanie, uz je to konecne jasne?) si vyberes ze chces nahravat mikrofon. A ked bude slabo pocut tak si u neho tam aj zapnes +20db Boost v rozsirenych nastaveniach.

A u prehravania zaskrtni u mikrofonu ZTLUMIT, ptz urcite nepotrebujes pocut sam seba cez pocitac (co by mimochodom sposobilo piskanie alebo echo ak by si mal normalne repro), snad pocujes sam seba aj bez mikrofonu :-)