Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnání NVIDIA Quadro NVS 5100M a NVIDIA GeForce GT 330M

Zdravím všechny,
rád bych požádal o radu ohledně grafiky v notebooku. Mám vybraných několik adeptů a rozdíl je prakticky jen v grafických kartách. Jak je mizi nimi rozdíl? O NVS 5100M jsem se toho moc nedočetl. Naopak GT 330M je poměrně běžná. Dočetl jsem se pouze něco německy o tom, že jsou prakticky na jedno brdo, ale GT 330M je lepší pro běžné uživatele. Nevím ale, jestli jsem pořádně článek přeložil, protože rověň mé nemčiny je slabá.
Předem díky za rekace

Quadro se hodí na práci (má optimalizované ovladače na 3D aplikace typu CAD apod.), GT330 je pak x-tá reinkarnace prastarých mobilních čipů (GT240M, GT230M) , doplněná o DX10.1 aby zvládla Aero. Má jen 48 shaderů a dneska bych takového chcípáka nebral.

Já od toho moc neočekávám, stačí mi aby to jelo. Nejsem náročný na kvalitu. Samozřejmě, že by rád pořádný počítat a pořádnou obrazovku, ale penízky tlačí. Už jsem to zkoušel počítat abych se vlezl do mojí hotovosti stolní + notebook, ale nevyjde to. Na druhou stranu, občasnou kratochvíli při hraní třeba Modern W. bych nerad nechal ujít. Díky za radu ohledně grafiky. Mrknu na to.

quadro/quadro FX/quadro nvs/nvs mobile je profi karta/integrovaný grafický čip v nb pre CAD/CAM/CAE+strih videa,má certifikované ovládače pre profi aplikácie a osadzuje sa spravidla do nb určených prednostne na prácu,nvidia GF/GF mobile je bežná konzumná karta/integrovaný graf.čip v bežnom konzumnom nb pre bežného užívatela