Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python- spustit i na mobilu bez OS

Dobry den, jsem tu zase ja a me debilni dotazy. Tentokrat by me zajimalo, jak by se dal soubor, vytvoreny v pythonu nejak spustit i na mobilu bez OS. Nikde jsem to na netu nenasel. Nebo lepe aby ze treba z toho udelal *.jar soubor.Diky za odpovedi
Zmena predmetu, pôvodne: Python (los)

Vo FAQ píšu, že je to prekladač, ktorý preloží program zo zdrojového kód Pythona do Java bajtkódu. Okrem toho by tam mali byť ešte nejaké knižnice, na ktorých to bude závislé.

Takže najprv to asi prekompiluješ v PC a až potom ten výsledok budeš nahrávať do mobilu.