Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s lan - některé hry nejdou

mam notebook win 7 a stolní win xp sp2 některé hry nejdou po lan (nevidíme vytvořeném hry) a některé jsou v poho a přitom u kamoše s notasem win vista jdou v poho nevíte někdo co s tim?nesetkal se nekdo s timto problémem?díky za pomoc
Zmena predmetu, pôvodne: Zdar lidi potřeboval bych pomoct s jedním problémem.mame doma lan (los)

Aké konkrétne hry ti nejdú? Ak sú to staršie hry, tak to môže byť napríklad tým, že chcú komunikovať protokolom IPX/SPX - skús nainštalovať na obidvoch počítačoch protokol, ktorý je kompatibilný s IPX/SPX a nakonfigurovať ho (Frame Type: 802.3, Network Address: rovnaká na oboch).

Skus nabuduce ak si zase na nieco spomenies upravit svoj posledny prispevok, nie je nutne sem pisat kazdu minutu dalsiu reakciu.
Problem je na 90% v kompatibilite hry s win7, so sietou a switchom to nema nic spolocne. Pozri patch na stranke vyrobcu hry.