Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MOBI D690 DualSIM

Dobrý den,neporadil by mně někdo jak nastavit tento mobil na datové služby tak abych mohl spouštět internet od O2.Oni mně ho zprovoznili, ale tento typ telefonu neznají a nemohou mi poradit .Děkuji.

Pokud je telefon tzv. šedý dovoz, jediný, na koho se můžeš obrátit je dovozce. Nicméně tím se neřeší problém toho, že takový telefon nemusí mít platné telekomunikační schválení pro ČR.

A kdoví, jestli to tenhle "větnamec" umí, je to evidentní čínská kopie Nokie (po designové stránce), po funkční stránce to bude klasický polofunkční čínský blivajz.