Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s vyberom pc

-Deska dobrá
-Disk výborný
-Paměti- ber Kingston
-Grafiku bych od gigabyte nebral spíše ASUS nebo Sapphire
-skřín-každý máme jiný vkus
-CPU je výborný ,ale sáhni radši po 4-jádru nebo 3-jádru,
-Zdroj AC neznám nevím tu firmu mám rád mám v case ruzné blbosti od AC a nikdy žádný problém, ale zdroj bych volil nějaký Enermax,Corsair nebo Chieftec nebo Seasonic-to jsou dobré a ozkoušené značky

http://www.alza.sk/pamet-ddr3-kingston-2gb-kit-2x1 gb-ddr3-1333mhz-cl9-box-d84623.htm,

som sa prvotne rozhodoval madzi tymyito ramkami a zepelinom.

ten zdroj je/zevraj kvalitny/a tichy.

nuz a kebyze si mam vybrat iny cpu,ktory?

momentalne platim 417 eur,viac ani nahodou nemam.

no a grafiku zoberiem asi Saphirre mam dobre skusenosti.
zoberiem si tuto je lepsia a da sa zohnat aj za 75 eur.

sapphire-hd-5670-d151124.htm

Ja bych zas kingston nebral ani nahodou (kingston je u mna uz synonymum na totalpretakt odrb jak svina). Vsimaj si ktore maju pri danej frekvencii napatie co najblizsie k standardnemu napatiu (u DDR3 je to 1,5V). Tie su technologicky najlepsie. Spravidla ked som tak hladal obcas RAMky zvycajne je kingston na strane uplne opacnej... T.j. totalpretakt odrb jak svina

Ti pisem ze pozeraj na napatie. Ked chces len 1066ky tak tie maju 1,5V takze kludne si zober kingston. Keby si kupoval 1600ky tak u kingstona by si kupil to same jak 1066 akurat o 50% drahsie :-D lebo by tam pridali napis "da sa to pretaktovat na 1600 pri 1,9V" a prask cena +50% za napis :-)
1066 su OK. Kludne si zober kingston. Kvalitativne su OK.

P.S. aj 1333 kingstony su OK (1,5V)