Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webhosting zdarma bez reklam.

Chtěla bych skusit vytvořit svoje webové stránky. Nechci si ale zatím platit doménu a webhosting. Víte o něčem zdarma? Zkusila jsem webzdarma.cz ,ale tam mi vkládají reklamu. Existuje neco zdarma bez reklamy kam bych dala svoje stránky?

Je žádoucí mít vše dobře smluvně ošetřeno:

SMLUVA PRO UDELANI emailove STRAnky

24.cevence 2005

sliBUJEME panu cigutovi ze mu udelaME NEBO VYJEDNAME prostor na emailove strance webpark. Cz a ya to on zaplati 500 koruN.a to nesmi byT POZDE.
POTOM KDYZ Bude chtit tak mu udelaME I STRANKU.MENO SI MUSI rict sam jake chcCE.

PODPISY

PAN MILOSLAV HEBKY pan ciguita
REDItel organizce HEBMIlo

Tohle slibuJEME.A NIKDO NAM NEVYHROZOval.