Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polity notebook

Uskodi nejak pokud se necham notebook po politi par dnu uschnout, misto toho aby se dal rovnou do servisu? Polity pivem. Prosim neptejte se me proc.

Nevim co s tim je, funguje to vpohode ale obrazkova je nejaka divna. Vsechno co se zobrazi je takovy tmavsi - spustit de normalne a bezi, ale jeste nez se nactou windowsy (jen co to zapnu proste) tak uz to ma divny zbarveni ta obrazovka. Asi to bude mit co delat s grafickou kartou.

Podle mě to chce hlavně nezapínat /což neděláš/ odpojit baterku a trafo. Rozdělat, zkontrolovat míru zasažení, vysušit, vyčistit lihem...
Nebo odnést do servisu. Čekání není dobré, pokud se pivo dostalo na základní desku může tam něco zkorodovat případně díky napětí vznikne i elektolýza mezi součástkami.
Poškozená základní deska = notebook na vyhození-oprava za 6-8táců.