Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde odchytit doménu?

ahoj,chtěl bych odchytit domenu,jsou na to nejake servery?Já vím o subregu,nicméně bych si to chtel jeste pojistit nejakym jinym odchytávačem.Víte o nějakém?díky

podle me to blbost není.Já ale zase nevím ,jaký je zájem o tu expirující doménu.Nemůsí jí chtít nikdo a také na ní muže čekat 10 hladových supů.To bych musel mít kredit u kazdeho registrátora a vyzkoušet jestli je ta doména už "zamluvená".Tak ale myslíte ze je to jedno u kterého registratora je jedno kde zvolím speciální registraci?Dřív když jsem se o to více zajímal tak prave Subreg mel dobre reference ze z 80% to odchytával on pred konkurencí....