Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je nějaký program na zvýšení hlasitosti přehrávání písniček?

Prosím vás chtěl bych zváčit zvuk který mám bv pc,všude to mám naplno,a repráky hrajou,ale je to docela potichu.Mohly byste mi prosím pomoc,a říct mi jestli je nějaký program na zvýšení hlasitosti přehrávání písniček.Děkuji
Změna předmětu, původně: Hlasitost zvuku
Změna kategorie, původně: Programování (Kurt)

Jaký máš typ zesilovače / repro soustavy? Nějakým noname 8W zesilovačem toho moc neozvučíš. Existuje taková možnost vzít audio editor a všechny písničky ručně zesílit (někde tam bude funkce zesílit / zeslabit). Ale taky by už poslech nemusel být tak kvalitní.

Napsal jsem audio editor, ne přehrávač hudby. To je třeba Audacity. Zkusit to zesílit můžeš, jestli ti to nebude vadit, tak bez problému.

A nejde nějak zvyšit hlasitost,a přitom mit i kvalitní poslech??

Rozhodně to zesílíš pořízením výkonnější zvukové aparatury :-). Skoro ideální je sehnat nějaké vyřazené domácí kino s reproduktory, DVD přehrávač odpojit a použít jen ten zesilovač a zapojit ho do počítače.