Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno visual basic tlacitko

Zdravim, mel bych dotaz ohledne programovani ve visualu. Dostali jsme ve skole za ukol udelat tlacitko, na ktery kdyz se klikne, tak se to textboxu pricte o jedno cislo, vic, takze kdyz kliknu petkrat na tlacitko, budem tam svitit petka, kdyz 156x tak tam bude 156. Proste kazdym kliknutim se to cislo zvysi. Vubec nevim jak to udelat. Mohl by mi nekdo poradit prosím ? Diky

Protoze kdyz se ti po inc eax nerve jina instrukce s eax v jinem threadu, tak se muze stat, ze treba program zobrazujici Martu neuvede jeji spravné hodnocení 10/10ti ale treba neco horsiho... coz by byl pruser a typicky by to bylo na zalobu 8-)

eax s tym nema nic spolocne. Kazdy thread ma vlastne eax ;)
(Tip: problem je tam vtedy ak spustis tu aplikaciu viackrat, aby si mal hodnotenim marticky okachlickovany cely display :) P.S. a ani to nie (kazda aplikacia ma vlastnu "premenna"), ale proste ak by k tomu premmena pristupovalo viac threadov.