Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 repraduktory 2.1

Dobrý den mam Windows 7 Ultimate x64 a pořídil jsem si reproduktory Genius SW-V2.1 1250 a hraje mi jen levý satelit, subwoofer a pravý satelit nehraje. Zkoušel jsem přeinstalovat ovládač a další a nepomohlo to. Už mě nenapadá čím by to mohlo byt pls poraďte. PS: na druhem počítači hrajou všechny tem má operační system Vista.

Predny panel je tiez "zvukovka na zakladce". Strkal si to vtedy do blbeho konektoru. Alebo je blby ten kablik medzi zvukovkou a konektormi vpredu v bedni (ano ked je blby kablik dopredu tak moze byt ze predne idu a zadne nie :) Zavisi od presneho typu dosky a bedne a jak je to zapojene atd.