Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ a vir?

Můj problém se týká ICQ a pravděpodobně viru. Kamarádka mi přes icq poslala odkaz. Já odkaz otevřela a to se stalo osudným. Teď vždy po několika minutách se mi začnou samovolně otevírat konverzace v icq se všemi lidmi, které mám v icq a sekne se mi celý počítač. Po chvíli se zase vzpamatuje. Je to vir? a co mám dělat? Mám strach, že se mi rozsype celý počítač. Velice děkuji za rady. Děkuji.

odpoj od sítě, odspywaruj, odviruj.
zkráceně jde taky prohledat, co se automaticky spouští po startu, nejhorší program na to je msconfig.exe - ale to už se tu řešilo tisíckrát.
se jí potom zeptej jestli ti opravdu poslala takový odkaz, nebo vir zneužil její identitu.

když někdo používá komunikaci přes síť jako velký správce, a přitom jako lama kliká na odkazy, dobře mu tak.