Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Se K700i

Dobrý deň, chcel by som sa vás opýtať cez jaký program sa dá posielať hry d otohto telefonu.
používam klasický soft os SE. ale neviem to tám nájsť.
v ňom viem dávať iba orázky, témy, zvuky. ale hry a apllicacie tam nie sú !

ak mi budete vediet poradiť možete i polasť radšej Email !

diki

Sice je to staré vlákno ale ještě nikdo neodpověděl tak jak to jde podle mě nejjednodušejc:
Propojíš mobil s PC přes infraport (předpokládám máš)
klikneš na JAR soubor se hrou v PC pravým tlačítkem myší, zvolíš ODESLAT > NEJBLIŽŠÍ POČÍTAČ a dojde k přenosu, pak se tě to zeptá jestli to cheš uložit do her nebo do aplikací.